خدمات سایان پرداز

افزایش رضایت مشتریان ما را بر آن داشته که ساختار واحد خدمات شرکت را به عنوان یک سازمان پیشرفته با رویکردهای جهانی طراحی و ارایه نماییم . روش های مدونی را در اجرای خدمات در زمینه های استقرار، آموزش و خدمات پس از فروش محصولات نرم افزاری سایان پیاده سازی کرده ایم تا لبخند بی وقفه شما نصیب ما گردد. مشتریان سایان در هنگام مواجهه با یک مشکل و حتی در صورتی که درخواست خاصی داشته باشد می‌توانند از طریق راه های مختلف پشتیبانی مورد خود را به واحد پشتیبانی بیان نمایند.کارشناسان واحد پشتیبانی مورد مطرح شده را بررسی کرده و با توجه به نوع آن راهکار مناسب ارائه می‌کنند. در هر صورتی‌ حتی اگر نیاز به اتصال به سرور و رفع مشکل باشد، کارشناس واحد پشتیبانی آمادگی ارائه خدمات مربوطه در این زمینه را داشته و به رفع مشکل می‌پردازد. چنانچه مورد گزارش شده بعنوان درخواست جهت توسعه نرم‌افزار قابل بررسی باشد به واحد تولید محصول ارجاع می‌شود.

پرتال کاربری

خدمات تلفنی

کنترل از دور

جهت ورود به پرتال کاربری سایان پرداز بر روی این لینک کلیک کنید.

شما می توانید با تلفن های واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات ریموت از راه دور می توانید نرم افزار تیم ویور را دانلود کنید.

portallportallTeamviewer

انواع خدمات

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

طی سالیان متمادی تمرکز و تلاش بی وقفه سایان پرداز در راستای ارائه خدمات پشتیبانی متمایز و هدفمند با استفاده از تمام توان فنی و تخصصی تنها یک هدف مشترک را به دنبال داشته و آن رضایتمندی مشتریان بوده است.سایان پرداز آماده پاسخگویی به مشکلات و ابهامات مشتریان میباشد.

مطالب بیشتر

خدمات الکترونیک

خدمات الکترونیک

ارائه خدمات سریع و آسان و کم هزینه برای تمامی مشتریان سایان پرداز این فرصت را فراهم می آورد تا در زمان صرفه جویی نموده و از طریق بستر اینترنت نسبت به رفع موارد مدنظرشان اقدام نمایند.کارشناسان مجرب سایان در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

مطالب بیشتر

مشاوره و استقرار

مشاوره و استقرار

تیم مشاوره و استقرار سایان پرداز با بررسی فعالیت کسب و کار شما و با دیدگاه یک پروژه خاص نسبت به ارائه راه حل های مناسب استفاده از سیستمها و استقرار مناسب نرم افزار اقدام مینمایند.هر پروژه متشکل از مدیر پروژه و کارشناسان سایان پرداز خواهد بود.

مطالب بیشتر

خدمات

آموزش تخصصی

یکی از افتخارات سایان پرداز آموزش کاربران نرم افزار است بدین معنا که برترین شکل استقرار یک نرم افزار استفاده بهینه و مناسب آن است، سایان پرداز با توجه به پراکندگی و تنوع مشتریان خود، تجربه ای بینظیر در این زمینه برای انتقال و آموزش در خود دارد.

مطالب بیشتر